Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Jazykové kurzy angličtiny v atraktivních lokalitách

Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/File:MilfordSound.jpgDiplom máte v kapse, baví vás cestovat a chcete si zlepšit angličtinu? Rádi byste získali jeden z mezinárodně uznávaných certifikátů, který vás posune v kariéře? Vydejte se na jazykový kurz angličtiny do zahraničí. Má to řadu výhod. Budete nuceni hovořit s rodilými mluvčími a procvičíte si angličtinu v běžných situacích.

 

 

Můžete si zvolit typ kurzu, který odpovídá vašim znalostem a pokročilosti. A jako bonus navštívíte a poznáte novu zemi. Se statusem studenta máte i více šancí na práci a studium zároveň. Například můžete získat roční vízum na Nový Zéland Working Holiday Visa, které je určeno věkové kategorii 18–35 let.

Kam jet na jazykový kurz do zahraničí? Do Evropy, nebo na Nový Zéland?

 

Můžete zůstat v Evropě, nebo se vydat třeba do Spojených států amerických, do vzdálené Austrálie, Kanady, nebo absolvovat jazykový kurz angličtiny na Novém Zélandu či v Jihoafrické republice. 

Pokud nechcete cestovat daleko, zvolte si za cíl vaší cesty třeba Anglii. S nízkonákladovými leteckými společnostmi stojí letenka z Prahy do Londýna pár stovek korun. A vy můžete přijet domů a hovořit „oxford english“. Naučit se jazyk v místě, kde vznikl, je totiž nejefektivnější.

Studium nejen v Londýně vám nabízí tisíce příležitostí. Dopoledne strávíte s lektorem a spolužáky v jazykovém kurzu, ve volném čase se můžete toulat po památkách, nebo s novými přáteli zajít do  hospody, muzea nebo parku. Pokud vás neláká velkoměsto, lze studovat i v jiných částech Británie – třeba Brightonu, Cambridgi, Eastbournu, Oxfordu a dalších městech.

Jestli rádi plavete v moři a máte rádi Středomoří, zvolte studium třeba na Maltě, kde je angličtina druhým úředním jazykem. Kromě lekcí v jazykovém kurzu angličtiny se můžete toulat třeba v ulicích Valetty, nebo poznávat historii i přírodní krásy tohoto malebného skalnatého ostrova.

Jazykové kurzy v zahraničí ale nabízejí i jazykové školy v dalších zemích. Bavilo by vás poznáte krásné Irsko? Můžete celý den mluvit anglicky a večer zajít do typického irského pubu a ochutnat pivo nebo irskou whisky.

Nebo zvolte neobvyklou variantu – jazykový pobyt na třetím největším ostrově ve Středozemním moři, na krásném Kypru. Tady se sice oficiálně mluví řecky a turecky, ale vzhledem k tomu, že Kypr je velmi atraktivní turistickou destinací, je angličtina mezinárodní dorozumívací řečí.

Vzdálené destinace, jako je Nový Zéland, doporučujeme zvolit, pokud máte možnost zde strávit týdny nebo měsíce. Jazykový kurz se dá zařídit například v Aucklandu nebo Wellingtonu. Ať už zvolíte kurz kdekoli, Nový Zéland je nádherný a stojí za to jej poznat jako student i jako cestovatel.

 

 
Tagy: , ,Přidej komentář k článku
CZIN.eu
TOPlist