Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Užijte si wellness pohodu

WellnessPohodu a odpočinek si každý představuje jinak. Když se rozhodujeme jak si užít pohodový víkend, každý z nás má nastavená jiná kritéria. Někdo miluje dobré jídlo. Někdo má rád večer strávený se sklenkou dobrého vína a někdo miluje relaxaci.

Toto všechno a ještě mnohem víc mohou každému splnit wellness pobyty, které naleznete na stránkách pobytuvcesku.cz.

 

Dopřejte si něco jedinečného a vyzkoušejte naši nabídku wellness víkendů pro dva. V našich hotelech se budete cítit jako v bavlnce a personál Vám bude ochoten splnit jakékoliv přání. Dopřejte si dny plné delikates a popíjejí šampaňského, masáží, vířivek a jiných rozmazlovacích procedur.

Wellness je výraz vyjadřující stav dobré nálady a zdraví, tedy harmonii mezi fyzickou a duševní stránkou. Wellness pobyty, které nabízíme, jsou sestaveny s ohledem na zdravý životní styl, pomáhají obnovit životní energii a zrelaxovat tělo i mysl. Wellness pobyty můžete vybírat v hotelích v Čechách i na Moravě.

Dopřejte si wellness víkend pro dva, který je plný relaxace, hýčkání, aktivního odpočinku, antistresových procedur, gastronomických specialit a dalších příjemných překvapení

 
Tagy: , , , ,Přidej komentář k článku
CZIN.eu
TOPlist