Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Exotická dovolená

Exotická dovolená je snem snad každého z nás. Ať už dobrodruha či romantické duše. Právě exotická dovolená je totiž synonymem pro spalující paprsky, azurové nebe, písčité pláže, divoké mořské vlny, vzdálené země a jejich jedinečnou kulturu, která Vás uchvátí. Jenže kam se za podobnými zážitky vydat? Co Vám může exotická dovolená nabídnout? Vše, jen ne nudu! Cestovní portál Vám v dnešním příspěvku doporučí několik tipů.

Ačkoliv Evropa ve svých útrobách skrývá mnoho dominant, které stojí za to spatřit na vlastní oči, v posledních letech se zájem o její krásy malinko snižuje. Proč? Lidé rádi objevují nepoznané, chtějí prozkoumat také daleké země, jenž jsou prosyceny vůní exotiky. Nelze se tedy divit, že exotická dovolená je hitem číslo jedna!

Do exotiky z Prahy

Co tedy může exotická dovolená zvídavým turistům i milovníkům odpočinku nabídnout? Není toho málo. Jen si to představte – rozlehlé pláže lemované ztepilými palmami, divoké moře, které se zklidní při západu slunce, netradiční architektonické památky, kulinářské speciality, z nichž se Vám budou sbíhat sliny ještě několik dnů a v neposlední řadě jedinečná kultura a milé zdejší obyvatelstvo, které si určitě zamilujete. To vše zažijete, pocítíte a také okusíte, jestliže u Vás vyhraje právě exotická dovolená.

Do exotiky z Vídně

A nyní přistupme k zásadní otázce – kde se dá zažít idylická, ničím nefalšovaná exotická dovolená? Jak jste možná již zaznamenali, také Cestovní portál zprostředkovává zájezdy do vyhlášených exotických destinací. Proto nám dovolte několik našich osobních tipů:

Exotická dovolená – Keňa

Nezapomenutelná exotická dovolená na Vás čeká na východním pobřeží rovníkové Afriky, tedy v Keni. Tady se můžete těšit na koupání v teplých mořských vlnách, sledování dechberoucích korálových útesů či divoké zvěře, jež zde nalezla domov. Toužíte-li tedy po nevšedních exotických chvilkách, během nichž doslova poznáte nepoznané, Keňa je tou ideální exotickou dovolenou právě pro Vás!

Exotická dovolená v Africe

Exotická dovolená – Srí Lanka

Další náš tip směřuje na ostrov, jenž svým tvarem připomíná čajový list a leží v jihovýchodní Asii. Ano, řeč je o Srí Lance! Tato destinace je totiž neposkvrněným místem, kde se dá prožít opravdu nezapomenutelná exotická dovolená. Dopřát si tady můžete populární wellness, odpočinek na plážích, návštěvu pevnosti Sigiriya či zahrát golf. Jak tedy vidíte, exotická dovolená na Srí Lance se dá strávit i aktivním způsobem. Je tedy ideálním místem takřka pro každého z Vás!

Nejlevnější exotika je Srí Lanka

Exotická dovolená – Maledivy

Další naše kroky zamíří do říše tisíce ostrovů a atolů, která se rozkládá ve vodách Indického oceánu. O které exotické destinaci je řeč? Přece o romantických Maledivách, které přímo vábí k tomu, abyste tady strávili exotickou dovolenou! Skrývá v sobě mnoho malebných ostrůvků, výborné podmínky (nejen) pro vodní sporty i typické maledivské restaurace, kde je možné ochutnat zdejší vyhlášené speciality! Tomu se říká vysněná exotická dovolená, co říkáte?

Maledivy za skvělou cenu

Exotická dovolená – Bali

Ještě pořád jste se nenasytili exotickými dálkami? Dobrá! Nyní se společně podíváme na Ostrov bohů – na Bali. Uchvátí Vás zde nekonečné množství chrámů, dechberoucí podmořský svět, sloní safari i nevyzpytatelné vulkány. To vše dostalo do vínku právě Bali, kde se dá prožít krásná, dobrodružná i romantická exotická dovolená! Neváhejte a navštivte jej také Vy!

Exotika na Bali

A na závěr nám dovolte ještě několik rad. Aby byla Vaše exotická dovolená bezchybná, je dobré se předem poinformovat o tom, co můžete od dané destinace očekávat. Praktické rady o výše zmíněných zemích Vám přinášíme v našich exkluzivních průvodcích, proto neváhejte a před odjezdem si je pečlivě přečtěte. Pak již nebude Vaší vysněné exotické dovolené nic stát v cestě. Přeje mnoho krásných zážitků!_______________________________________________________________________

Aktuální nabídka zájezdů a last-minute zájezdů od CestovniPortal.cz

_______________________________________________________________________

 
Tagy: , ,4 komentářů k článku “Exotická dovolená”

  1. Já jsem ztrávila líbánky na Maledivách a bylo to naprosto úžasný. Škoda že už to zkončilo. Ten klídek a pohoda a nádherný pláže, kde jsem nepotkali skoro ani živáčka. Příští rok plánujeme letět na Mauricius. Už jsem vyrostla z toho mačkání se na narvaných plážích Chorvatska, nebo těch dotěrných Arabů v Egyptě, kde je navíc už tolik čechů, že si připadám spíš jako na Mácháči :). Takže Já dávám přednost jednoznačně exotické dovolené.

  2. Jednoznačně souhlas !!!!!!!!!!!!!! Jen bych přidal, že do exotiky je lepší letět s německou ck, stojí to o tisíce až desetitisíce méně než s českou cestovkou a služby těch německých se nedají vůbec s těmi našemi srovnávat. Němci si svého klienta velice váží a nezkoušejí ho oškubat. Za 14 dní letíme na Srí Lanku a ty dny do odletu se nějak pomalu vlečou ;-)

  3. Němci mají hlavně postavení všude ve světě. Oni se totiž nebojí utrácet za kvalitní služby slušné peníze a potom samozřejmě vypadá i zpětná vazba. Češi bohužel každýho jen oškubou a chtějí všechno zadarmo. Je to smutný, ale souhlasím, že s německými CK je to mnohem vyšší komfort.

  4. Do exotiky s německou CK – to možná jen na pobytový zájezd. Do exotických destinací se přeci nepojedu slunit u moře, to můžu i v Chorvatsku nebo Itálii. Preferuji poznávací zájezdy, tam uvidím ty nejkrásnější a nejzajímavější místa dané destinace a ještě se dozvím spoustu zajímavých informací. Nedávno jsme se s manželem vrátili z Thajska, kde jsme byli na poznávacím zájezdu s CK Avetour. Zájezd byl dokonale zorganizován, sešla se tam výborná parta lidí, odnesli jsme si spoustu zážitků a dojmů. Největší zásluhu na tom určitě měl i super průvodce pan Pavlát, který se pro tuto profesi asi už narodil.


Přidej komentář k článku
CZIN.eu
TOPlist