Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Řecko, nádherné místo pro dovolenou

Léto je již v plném proudu, a tak většina z nás jistě přemýšlí o tom, v které populární destinaci si letos po zásluze odpočine. Je libo například dovolená u moře v jižní Evropě?

Pak je last minute zájezd do Řecka tou ideální volbou! Na co se můžete v této křižovatce kultur a civilizací těšit? To Vám prozradí právě tento článek!


Řecko se řadí mezi velmi oblíbenou destinaci, zejména pak u těch, které láká dovolená u moře doplněná o zajímavé výlety a vynikající zdejší kuchyni. To všechno do vínku tato země s bohatou historií dostala, takže není divu, že je sem vypravována celá řada zájezdů.

Největší pýchou Řecka jsou zejména jeho slavné ostrovy, jako například Kréta, Rhodos, Korfu či proslulý Lesbos, které doslova vábí každého milovníka dobrodružství, ale i romantiky. Ochuzeni ale nebudou ani ti, jež preferují spíše nádherné přírodní scenérie, majestátné antické chrámy, nádherné pláže či adrenalin v podobě potápění.


Zkrátka a dobře, nezapomenutelná řecká dovolená na sebe díky široké nabídce nenechá dlouho čekat!

To však stále nejsou všechny chlouby, jež Řecko skrývá ve svých útrobách. Jakmile zde Vaše dovolená propukne a Vy budete nasyceni divokými vlnami či pískem hřejícím příjemně do chodidel, doporučujeme navštívit Athény s pahorkem Akropolis, druhé největší město státu, tedy Soluň, či další oblíbená místa, které si žádný vášnivý turista nenechá uniknout – jmenujme například mystické Delfy, poloostrov Peloponés pyšnící se množstvím antických památek anebo palác Knossos, jenž se stal dominantou Kréty.Neváhejte proto a co nejdříve si zakupte last minute právě do této destinace. Řada cestovních kanceláří si je vědomá její atraktivitou, proto sem nabízí zvýhodněné zájezdy a umožní poznat zdejší krásy třeba také Vám! Vězte, že Řecko rozhodně stojí za objevení – idylická dovolená u moře je zde zárukou!

 
Tagy: , , , ,Přidej komentář k článku
CZIN.eu
TOPlist